Chat with us, powered by LiveChat

Dokumenty kolekcjonerskie - najwyższa jakość, szybka realizacja, wysyłka za pobraniem

Prawo jazdy kolekcjonerskie Dowód osobisty kolekcjonerski

Ukraińskie prawo jazdy

Ukraińskie prawo jazdy to karta w formacie CR80 i zgodna z europejskimi dyrektywami. Podobnie jak odpowiedniki z innych krajów europejskich, ukraińskie prawo jazdy zawiera podstawowe informacje o obywatelu oraz nabytych kategoriach uprawnień wraz z datami ich nabycia oraz datami ich ważności. Ukraińskie prawo jazdy wykonane jest na plastikowej karcie i posiada zabezpieczenia w postaci hologramów, giloszowania, graweru. Replika ukraińskiego prawa jazdy jest w 100% idealną kopią oryginalnego prawa jazdy. Należy jednak pamiętać, że ukraińskie prawo jazdy w wersji kolekcjonerskiej (replika) nie może być w żadnym wypadku stosowane jako dokument tożsamości. W większości krajów europejskich posługiwanie się fałszywym prawem jazdy jest karalne, nawet jeśli posiadacz jego jest w posiadaniu również oryginalnego. Ukraińskie prawo jazdy kolekcjonerskie to produkt przeznaczony dla kolekcjonerów.

ZAMÓW JUŻ TERAZ!

Jak zamówić ukraińskie prawo jazdy

Ukraińskie prawo jazdy - jak zamówić? Najszybciej zamówisz ukraińskie prawo jazdy kolekcjonerskie przez stronę internetową (sklep online). Musisz jedynie wypełnić formularz zawierający pola w które należy wpisać podstawowe dane które mają się znaleźć na kolekcjonerskim dokumencie. Należy wypełnić formularz bardzo dokładnie i unikać błędów, ponieważ reklamacje z tego tytułu (błędnie wypełniony formularz) nie są przyjmowane. Do formularza należy wgrać także zdjęcie, które zostanie umieszczone na ukraińskim prawie jazdy. Takie zdjęcie najlepiej wykonać u profesjonalnego fotografa specjalizującego się w zdjęciach do dowodów osobistych czy innych dokumentów. Ukraińskie prawo jazdy kolekcjonerskie (replika) otrzymasz za pośrednictwem firmy kurierskiej lub na paczkomat, w zależności od wybranej opcji płatności i dostawy. Możesz także zapłacić kryptowalutą bitcoin.

Najczęściej zadawane pytania:


Skąd mam wziąć numer pesel i numer dowodu?
— PESEL to 11-cyfrowy numer znajdujący się z tyłu dowodu osobistego.
— numer dowodu (tzw. Seria dowodu) to numer w postaci trzech liter i sześciu cyfr, np. CRP 123456, znajdziesz go z tyłu dowodu osobistego.
— Jeśli nie posiadasz ani numeru PESEL ani numeru dowodu (serii) możemy je dla Ciebie wygenerować, w tym celu zaznacz odpowiednie pole podczas składania zamówienia.

Nie mam zdjęcia do dowodu, czy to problem?
— Zdjęcie do dowodu kolekcjonerskiego możesz wykonać samodzielnie. Nie musisz udawać się do fotografa. Zdjęcie musi jednak spełniać podstawowe założenia: na zdjęciu musi być widoczna twarz od przodu oraz kawałek ramion. Do wykonania zdjęcia wystarczy smartfon. Zadbaj o to, by było dobrze oświetlone i nie rozmyte. Możemy również wykonać dokument na losowe zdjęcie z naszej bazy.

Czy podawanie numeru telefonu podczas składania zamówienia jest niezbędne?
— Nie jest niezbędne, ale ułatwi kurierowi kontakt z Tobą, dzięki czemu unikniesz sytuacji w której musiałbyś/musiałabyś odbierać przesyłkę w magazynie.

Czy wysyłacie Poste Resante (z odbiorem na poczcie, bez awizo)?
— Oczywiście, o chęci otrzymania takiej przesyłki poinformuj nas w uwagach do zamówienia.

Jak pakujecie przesyłki, czy są bezpieczne i anonimowe?
— Nasze przesyłki z dokumentami kolekcjonerskimi pakowane są w bardzo neutralny sposób i są w pełni anonimowe, dodatkowo są zabezpieczone przed ingerencją osób trzecich.

Czy wysyłacie na paczkomaty?
— Wysyłamy na paczkomaty wyłącznie przy płatności Bitcoin (przedpłata). Nie ma możliwości wysyłki na Paczkomat za pobraniem.

Czy wysyłacie za granicę?
— Wysyłamy, ale wyłącznie po przedpłacie. Nie musisz się jednak obawiać, bo po wykonaniu dokumentu chętnie wyślemy Ci jego zdjęcia, abyś mógł ocenić zgodność i jakość. Paczki na terenie EU docierają z reguły w ciągu 3-4 dni.

Czy jest możliwość płatności w kryptowalutach innych niż Bitocoin?
— Tak, jeśli chcesz zapłacić w innej kryptowalucie, wybierz opcję płatności Bitcoin, a w uwagach zamówienia napisz, w jakiej innej kryptowalucie chcesz zapłacić, w ciągu kilku godzin otrzymasz od nas adres do wpłaty. Przyjmujemy wszystkie najpopularniejsze kryptowaluty: Bitcoin, Bitocoin Cash, Ethereum, Litecoin, Monero, Ripple.

Czy dla stałych klientów przewidziane są rabaty?
— Oczywiście, jeśli zamawiasz u nas już któryś raz, napisz do nas na email , a otrzymasz specjalny, stały rabat.

Czy przyjmujecie reklamacje?
— Reklamacje przyjmujemy tylko kiedy błąd wyniknie z naszej winy. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie danych przed złożeniem zamówienia!

Czy wasze dokumenty kolekcjonerskie posiadają poprawne sumy kontrolne oraz kod MRZ?
— Wszystkie wykonywane przez nas dokumenty posiadają właściwe sumy kontrolne, oraz strefę MRZ generowaną przez specjalny algorytm stosowany m.in. na lotniskach.

Czy zamawiając dokument kolekcjonerski muszę posiadać oryginał?
— Składając zamówienie oświadczasz, że jesteś właścicielem oryginalnego dokumentu którego replikę zamierzasz zamówić, tj. Jesteś osobą na której dane zostanie wykonany dokument.

Czy mogę korzystać z kolekcjonerskiego dowodu osobistego np. w urzędzie, gdy zgubiłem oryginał?
— Posługiwanie się dowodami kolekcjonerskimi w celu potwierdzenia własnej tożsamości w urzędzie, na poczcie, policji itd. jest NIEZGODNE z prawem.

Potrzebuję dowodu kolekcjonerskiego na teraz!
— Jeśli potrzebujesz dokumentu kolekcjonerskiego na drugi dzień skorzystaj z dodatkowej opcji EKSPRES, jeśli złożysz zamówienie do godziny 12:00 zostanie ono wysłane tego samego dnia w ciągu 2-3 godzin od złożenia zamówienia, a paczka dotrze do Ciebie już jutro. Koszt usługi EKSPRES to 279 zł.

Jaką firmą kurierską wysyłacie paczki?
— Korzystamy z usług wielu firm kurierskich. Paczki nadawane są losowo w różnych firmach kurierskich w zależności od dnia.

Czy możliwy jest odbiór osobisty dokumentów kolekcjonerskich?
— Odbiór osobisty nie jest możliwy, ponieważ dokumenty nie są wykonywane w Polsce. Wysyłka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości to najbardziej wygodna i bezpieczna forma zamówienia dokumentów na naszej stronie.

Co to są kropki Braille?
— Znaki/kropki braille, to kropki które znajdują się na dowodzie osobistym w górnej, prawej części dokumentu. Wszystkie nasze dowody kolekcjonerskie posiadają kropki Braille jak w oryginale!

Co to znaczy „sprawdzenie zawartości”?
— To oznacza, że zanim zapłacisz kurierowi/listonoszowi możesz paczkę otworzyć i sprawdzić jej zawartość przed zapłacaniem. Jest to gwarancja, że otrzymujesz dokładnie to, co zamówiłeś. Wszystkie paczki wysyłamy z opcją sprawdzenia zawartości.

Czy przechowujecie dane klientów?
— Nie, nie przechowujemy żadnych danych na serwerze, ani w innych miejscach. Po wykonaniu zamówienia dane są automatycznie kasowane. Dlatego na naszej stronie nie ma możliwości założenia konta.



Nota prawna

Składając zamówienie w naszym sklepie poświadczasz, iż masz świadomość, że dowód osobisty kolekcjonerski nie jest według polskiego prawa dokumentem tożsamości i posługiwanie się nim w instytucjach państwowych oraz przed innymi organami jest niezgodne z prawem.  Jednocześnie samo posiadanie dowodu kolekcjonerskiego nie jest nielegalne. Dokument taki może służyć wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Zapraszamy do składania zamówień. Dokumenty nie są wytwarzane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i nie naruszają prawa państwa, w którym są produkowane.

© 2014-2020 Dokumenciki.net - kolekcjonerskie dowody osobiste