Chat with us, powered by LiveChat

Dokumenty kolekcjonerskie - najwyższa jakość, szybka realizacja, wysyłka za pobraniem

Prawo jazdy kolekcjonerskie Dowód osobisty kolekcjonerski

Niemiecki dowód osobisty

Niemiecki dowód osobisty to dokument potwierdzający tożsamość obywateli Republiki Federalnej Niemiec. Jest to plastikowa karta w formacie karty kredytowej zawierająca podstawowe informacje o obywatelu, oraz numer personalnej identyfikacji. Niemiecki dowód osobisty jest zgodny z unijnymi dyrektywami i jest bardzo podobny do dowodów osobistych z innych krajów europy. Kolekcjonerski niemiecki dowód osobisty to doskonała replika oryginalnego dokumentu która jednak nie może być stosowana jako dokument potwierdzający tożsamość. Posiada on zabezpieczenia w postaci hologramów, znaków braille i grawerowania. Nielegalne jest także użytkowanie takich dokumentów w automatycznych systemach potwierdzania tożsamości jak np. Na lotniskach. Niemiecki dowód osobisty w swojej kolekcjonerskiej wersji jest jednak idealnym zamiennikiem oryginału pod warunkiem, że nie będzie on stosowany w celach niezgodnych z prawem.

ZAMÓW JUŻ TERAZ!

Jak zamówić niemiecki dowód kolekcjonerski lub prawo jazdy?

Niemiecki dowód osobisty zamówisz w szybki i łatwy sposób na stronie internetowej (sklepie internetowym). Musisz jedynie wypełnić wszystkie wymagane pola i wgrać zdjęcie. Pamiętaj, aby wszystkie dane były poprawne i dla pewności sprawdź je dwukrotnie ponieważ reklamacji wynikających z błędnie wypełnionego formularza zamówienia niemieckiego dowodu osobistego nie przyjmujemy. Niemiecki dowód osobisty w wersji kolekcjonerskiej zostanie wykonany w ciągu 1-2 dni roboczych i doręczony do odbiorcy za pośrednictwem firmy kurierskiej, albo na paczkomat, w zalezności od wybranej formy dostawy oraz płatności. Replika niemieckiego dowodu osobistego (dowód osobisty kolekcjonerski). Jest zapakowana w anonimową paczkę, a jej zawartość doskonale zabezpieczona.

Najczęściej zadawane pytania:


Skąd mam wziąć numer pesel i numer dowodu?
— PESEL to 11-cyfrowy numer znajdujący się z tyłu dowodu osobistego.
— numer dowodu (tzw. Seria dowodu) to numer w postaci trzech liter i sześciu cyfr, np. CRP 123456, znajdziesz go z tyłu dowodu osobistego.
— Jeśli nie posiadasz ani numeru PESEL ani numeru dowodu (serii) możemy je dla Ciebie wygenerować, w tym celu zaznacz odpowiednie pole podczas składania zamówienia.

Nie mam zdjęcia do dowodu, czy to problem?
— Zdjęcie do dowodu kolekcjonerskiego możesz wykonać samodzielnie. Nie musisz udawać się do fotografa. Zdjęcie musi jednak spełniać podstawowe założenia: na zdjęciu musi być widoczna twarz od przodu oraz kawałek ramion. Do wykonania zdjęcia wystarczy smartfon. Zadbaj o to, by było dobrze oświetlone i nie rozmyte. Możemy również wykonać dokument na losowe zdjęcie z naszej bazy.

Czy podawanie numeru telefonu podczas składania zamówienia jest niezbędne?
— Nie jest niezbędne, ale ułatwi kurierowi kontakt z Tobą, dzięki czemu unikniesz sytuacji w której musiałbyś/musiałabyś odbierać przesyłkę w magazynie.

Czy wysyłacie Poste Resante (z odbiorem na poczcie, bez awizo)?
— Oczywiście, o chęci otrzymania takiej przesyłki poinformuj nas w uwagach do zamówienia.

Jak pakujecie przesyłki, czy są bezpieczne i anonimowe?
— Nasze przesyłki z dokumentami kolekcjonerskimi pakowane są w bardzo neutralny sposób i są w pełni anonimowe, dodatkowo są zabezpieczone przed ingerencją osób trzecich.

Czy wysyłacie na paczkomaty?
— Wysyłamy na paczkomaty wyłącznie przy płatności Bitcoin (przedpłata). Nie ma możliwości wysyłki na Paczkomat za pobraniem.

Czy wysyłacie za granicę?
— Wysyłamy, ale wyłącznie po przedpłacie. Nie musisz się jednak obawiać, bo po wykonaniu dokumentu chętnie wyślemy Ci jego zdjęcia, abyś mógł ocenić zgodność i jakość. Paczki na terenie EU docierają z reguły w ciągu 3-4 dni.

Czy jest możliwość płatności w kryptowalutach innych niż Bitocoin?
— Tak, jeśli chcesz zapłacić w innej kryptowalucie, wybierz opcję płatności Bitcoin, a w uwagach zamówienia napisz, w jakiej innej kryptowalucie chcesz zapłacić, w ciągu kilku godzin otrzymasz od nas adres do wpłaty. Przyjmujemy wszystkie najpopularniejsze kryptowaluty: Bitcoin, Bitocoin Cash, Ethereum, Litecoin, Monero, Ripple.

Czy dla stałych klientów przewidziane są rabaty?
— Oczywiście, jeśli zamawiasz u nas już któryś raz, napisz do nas na email , a otrzymasz specjalny, stały rabat.

Czy przyjmujecie reklamacje?
— Reklamacje przyjmujemy tylko kiedy błąd wyniknie z naszej winy. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie danych przed złożeniem zamówienia!

Czy wasze dokumenty kolekcjonerskie posiadają poprawne sumy kontrolne oraz kod MRZ?
— Wszystkie wykonywane przez nas dokumenty posiadają właściwe sumy kontrolne, oraz strefę MRZ generowaną przez specjalny algorytm stosowany m.in. na lotniskach.

Czy zamawiając dokument kolekcjonerski muszę posiadać oryginał?
— Składając zamówienie oświadczasz, że jesteś właścicielem oryginalnego dokumentu którego replikę zamierzasz zamówić, tj. Jesteś osobą na której dane zostanie wykonany dokument.

Czy mogę korzystać z kolekcjonerskiego dowodu osobistego np. w urzędzie, gdy zgubiłem oryginał?
— Posługiwanie się dowodami kolekcjonerskimi w celu potwierdzenia własnej tożsamości w urzędzie, na poczcie, policji itd. jest NIEZGODNE z prawem.

Potrzebuję dowodu kolekcjonerskiego na teraz!
— Jeśli potrzebujesz dokumentu kolekcjonerskiego na drugi dzień skorzystaj z dodatkowej opcji EKSPRES, jeśli złożysz zamówienie do godziny 12:00 zostanie ono wysłane tego samego dnia w ciągu 2-3 godzin od złożenia zamówienia, a paczka dotrze do Ciebie już jutro. Koszt usługi EKSPRES to 279 zł.

Jaką firmą kurierską wysyłacie paczki?
— Korzystamy z usług wielu firm kurierskich. Paczki nadawane są losowo w różnych firmach kurierskich w zależności od dnia.

Czy możliwy jest odbiór osobisty dokumentów kolekcjonerskich?
— Odbiór osobisty nie jest możliwy, ponieważ dokumenty nie są wykonywane w Polsce. Wysyłka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości to najbardziej wygodna i bezpieczna forma zamówienia dokumentów na naszej stronie.

Co to są kropki Braille?
— Znaki/kropki braille, to kropki które znajdują się na dowodzie osobistym w górnej, prawej części dokumentu. Wszystkie nasze dowody kolekcjonerskie posiadają kropki Braille jak w oryginale!

Co to znaczy „sprawdzenie zawartości”?
— To oznacza, że zanim zapłacisz kurierowi/listonoszowi możesz paczkę otworzyć i sprawdzić jej zawartość przed zapłacaniem. Jest to gwarancja, że otrzymujesz dokładnie to, co zamówiłeś. Wszystkie paczki wysyłamy z opcją sprawdzenia zawartości.

Czy przechowujecie dane klientów?
— Nie, nie przechowujemy żadnych danych na serwerze, ani w innych miejscach. Po wykonaniu zamówienia dane są automatycznie kasowane. Dlatego na naszej stronie nie ma możliwości założenia konta.Nota prawna

Składając zamówienie w naszym sklepie poświadczasz, iż masz świadomość, że dowód osobisty kolekcjonerski nie jest według polskiego prawa dokumentem tożsamości i posługiwanie się nim w instytucjach państwowych oraz przed innymi organami jest niezgodne z prawem.  Jednocześnie samo posiadanie dowodu kolekcjonerskiego nie jest nielegalne. Dokument taki może służyć wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Zapraszamy do składania zamówień. Dokumenty nie są wytwarzane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i nie naruszają prawa państwa, w którym są produkowane.

© 2014-2020 Dokumenciki.net - kolekcjonerskie dowody osobiste