Chat with us, powered by LiveChat

Dokumenty kolekcjonerskie - najwyższa jakość, szybka realizacja, wysyłka za pobraniem

Prawo jazdy kolekcjonerskie Dowód osobisty kolekcjonerski

Czym charakteryzuje się nasze kolekcjonerskie prawo jazdy?

Wytwarzane przez nas kolekcjonerskie prawa jazdy są idealnie odwzorowanymi kopiami oryginalnych dokumentów. Stosujemy profesjonalne urządzenia oraz nowoczesne technologie które gwarantują, że zamówione przez Państwa dokumenty będą idealną kopią oryginału. Kolekcjonerskie prawo jazdy z naszej oferty posiada zabezpieczenia jak w oryginale. Hologram (prawdziwy!), tłoczone i grawerowane oznaczenia i symbole, farbę optyczną tzw. Optical Variable Ink, tzw. okienko (transparentny otwór). Nasze doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość dokumentów.

Kolekcjonerskie prawa jazdy i inne tego typu dokumenty mogą być użytkowane jedynie w celach osobistych. Niedozwolone jest ich stosowanie jako prawdziwych dokumentów tożsamości które pokazujemy np. Policji czy w Urzędzie! Nasze dokumenty wytwarzane są poza granicami Polski i nie naruszają prawa kraju, w ktorym są produkowane.

ZAMÓW JUŻ TERAZ!

Jak zamówić kolekcjonerskie prawo jazdy lub inny dokument?

Zamówienie złożysz na naszej stronie internetowej przez bardzo przyjazny i prosty formularz. Zamówienia w 90% przypadków realizujemy i wysyłamy już następnego dnia. A przesyłka będzie u Ciebie w ciągu 48 godzin od chwili złożenia i potwierdzenia zamówienia. Zamówisz w poniedziałek? Otrzymasz paczkę w środę. Paczki nadajemy za pobraniem za pośrednictwem firm kurierskich. Możesz taką przesyłkę otworzyć i zweryfikować przy kurierze, a dopiero potem zapłacić. Nasze produkt pakujemy bezpiecznie, bez żadnych oznaczeń i anonimowo. Ich wygląd w żaden sposób nie mówi o ich zawartości. Jako opcja możliwa jest również wysyłka tzw. Poste Resante, czyli z odbiorem w urzędzie. W przypadku wyrażenia chęci otrzymania tego typu paczki, prosimy o informację w uwagach do zamówienia.

Najczęściej zadawane pytania:


W jaki sposób mam uzyskać numer PESEL i NR DOWODU?
— PESEL to numer identyfikacji personalnej, znajduje się na tyle dokumentu tożsamości.
— numer dowodu to tzw. seria, składa się on z trzech liter oraz sześciu cyfr. Jest to indywidualny numer przypisany tylko do jednego dokumentu.
— W przypadku jeśli nie posiadasz numeru PESEl lub NR DOWODU możemy go dla Ciebie wygenerować. Napisz to w uwagach zamówienia.

Co jeśli nie posiadam zdjęcia?
— Najprościej jest wykonać zdjęcie samodzielnie za pomocą smartfona. Zadbaj o to, aby zdjęcie było dobrze oświetlone i zrobione na jednolitym tle. Zrób je np. w łazience, albo poproś o to osobę trzecią.

Czy muszę podać numer telefonu?
— Nie musisz podawać numeru telefonu, ale ułatwi to kontakt kurierowi podczas doręczania paczki.

Czy jest opcja wysyłki poste resante?
— Jest taka możliwość. Jeśli chcesz otrzymać paczkę poste resante napisz to w uwagach.

W jaki sposób zapakowane są wasze przesyłki?
— Przesyłki pakujemy w sposób bezpieczny i całkowicie anonomiwy. Nie zdradzają one żadnych znamion zawartości. Są to neutralne koperty bez żadnych znaków szczególnych.

Czy jest opcja wysyłki na paczkomat?
— Oczywiście wysyłamy na paczkomaty, przy płatności z góry

Czy jest możliwość wysyłki za granicę?
— Oczywiście jest taka możliwość przy płatności z góry w kryptowalutach np. Bitcoin. Czas doręczenia paczki to średnio 2 do 4 dni.

Nie posiadam Bitcoina, ale mam inne kryptowaluty, czy mogę nimi zapłacić?
— Przyjmujemy większość kryptowalut. Jeśli chcesz zapłacić kryptowalutą inną niż Bitcoin, wybierz opcję płatności Bitcoin, a w uwagach zamówienia napisz, jaką inną walutą chciałbyś zapłacić. Akceptujemy: Bitcoin, Bitocoin Cash, Ethereum, Litecoin, Monero, Ripple.

Czy posiadacie rabaty?
— Jeśli jesteś naszym stałym klientem napisz do nas na email , a otrzymasz od nas specjalny rabat.

Czy przyjmowane są reklamacje?
— Reklamacje są przyjmowane, jednak tylko w wypadku kiedy błąd wynika z naszej winy. Dlatego nalegamy na sprawdzenie wszystkich danych przed złożeniem zamówienia!

Czy dokumenty kolekcjonerskie które wykonujecie posiadają prawidłowe MRZ?
— Nasze dokumenty posiadają prawdziwe MRZ (machine readable zone) wygenerowane przez specjalny algorytm.

Czy muszę posiadac oryginał, żeby zamówić replikę?
— Tak. Podczas składania zamówienia poświadczasz, że jesteś właścicielem oryginalnego dokumentu którego replikę chcesz zamówić.

Czy z dokumentu kolekcjonerskiego mogę korzystać np. w urzędzie lub na poczcie?
— Jakiekolwiek posługiwanie się dokumentem będącym repliką jest niezgodne z prawem.

Potrzebuję dokumentu kolekcjonerskiego na jutro!
— Specjalnie dla takich okoliczności uruchomiliśmy usługę EKSPRES. Zamawiając dokument kolekcjonerski z ta opcją masz gwarancję wysyłki tego samego dnia. Koszt usługi EKSPRES to 279 zł.

Jakim kurierem nadajecie przesyłki?
— Dla bezpieczeństwa naszych klientów korzystamy z usług wielu firm kurierskich. Nie ma możliwości wyboru firmy kurierskiej podczas składania zamówienia. Wysyłamy je losowo różnymi firmami.

Mogę odebrać zamówienie osobiście?
— Nie ma opcji odbioru osobistego. Głównie dlatego, że dokumenty nie są wykonywane w Polsce. Wysyłka jest najlepszą i najszybszą formą dostarczenia zamowienia.

Czym są tzw. kropki Braille?
— Są to wypukłe symbole pomagające osobom niedowidzącym upewnić się co do typu dokumentu który trzymają w dłoni. Są to wypukłe kropki znajdujące się z przodu lub z tyłu dokumentu w zależności od jego typu.

Czym jest „sprawdzenie zawartości”?
— Jest to opcja dzięki której możesz sprawdzić zawartość paczki przed opłaceniem pobrania.

Czy trzymacie dane klientów którzy złożyli zamówienie?
— Nie przechowujemy żadnych danych dłużej niż jest to niezbędne. Po wykonaniu zamówienia dane są kasowane. Na naszej stronie nie ma opcji założenia konta.Nota prawna

Składając zamówienie w naszym sklepie poświadczasz, iż masz świadomość, że dowód osobisty kolekcjonerski nie jest według polskiego prawa dokumentem tożsamości i posługiwanie się nim w instytucjach państwowych oraz przed innymi organami jest niezgodne z prawem.  Jednocześnie samo posiadanie dowodu kolekcjonerskiego nie jest nielegalne. Dokument taki może służyć wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Zapraszamy do składania zamówień. Dokumenty nie są wytwarzane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i nie naruszają prawa państwa, w którym są produkowane.

© 2014-2020 Dokumenciki.net - kolekcjonerskie dowody osobiste