Jak kupić kryptowalutę Bitcoin w celu opłacenia zamówienia na dokumenciki.net?


Aktualnie płatność za zamówienie możliwa jest jedynie za pośrednictwem anonimowej kryptowaluty Bitcoin. Dowiesz się krok po kroku jak kupić Bitcoin oraz dokonać płatności.

Czym jest Bitcoin?

Bitcoin to nic innego jak internetowy pieniądz który umożliwia dokonywanie anonimowych i szybkich płatności internetowych.

Wybierz miejsce w którym chcesz kupić Bitcoin:

Zakup bitcoin w kantorach online

1. Rozpocznij składanie zamówienia na zakup bitcoinów w wybranym przez siebie kantorze podając kwotę w PLN lub Bitcoin (dokładną kwotę Bitcoin otrzymasz w podsumowaniu zamówienia na dokumenciki.net)
Pamiętaj, aby podać właściwą kwotę, taką jaką podaliśmy w podsumowaniu zamówienia, w innym wypadku Twoja wpłata nie zostanie poprawnie zaksięgowana i realizacja zamówienia się wydłuży.
W przypadku kiedy w kantorze jest limit jednorazowej transakcji (np. 1000 zł), musisz dokonać kilku wpłat, aby ich suma była równa kwocie Twojego zamówienia.

2. Skopiuj otrzymany podczas składania adres Bitcoin i wklej go podczas składania zamówienia

Adresem Bitcoin jest kod który wygląda np. tak: 1HwjAvJkUni2Q9UxhpPziBcuSFh8qhTR8g

UWAGA: powyższy adres jest przykładowy, nie wpłacaj na niego pieniędzy! Właściwy adres otrzymasz od nas w podsumowaniu swojego zamówienia.


3. WAŻNE: Podczas kupowania bitcoinów pamiętaj, o wklejeniu tam właściwego adresu!

4. Niektóre kantory mogą wymagać od Ciebie potwierdzenia wykonanej transakcji, więc sprawdź swoją pocztę email.

5. Wpłata powinna zostać u nas zaksięgowana w ciągu maksymalnie kilku godzin, gdy to się stanie, Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Zakup bitcoin w Bitomatach

1. Rozpocznij składanie zamówienia na zakup bitcoinów w wybranym przez siebie Bitomacie podając kwotę w PLN lub Bitcoin (dokładną kwotę Bitcoin otrzymasz w podsumowaniu zamówienia)
Pamiętaj, aby podać właściwą kwotę, taką jaką podaliśmy w podsumowaniu zamówienia, w innym wypadku Twoja wpłata nie zostanie poprawnie zaksięgowana i realizacja zamówienia się wydłuży.

2. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie

3. Gdy zostaniesz poproszony zeskanuj adres QR ktory otrzymałeś w podsumowaniu zamówienia na dokumenciki.net
Informacja: Kod QR możesz zapisać np. w telefonie, albo wydrukować go na kartce
W razie problemów z zamówieniem zapraszamy do kontaktu mailowego: